Singapur Hava Yolları İle 6 Gece Bali

MÜNFERİT TURLAR (30 EYLÜL'E KADAR YAPILAN REZERVASYONLAR GEÇERLİDİR)

Her Gün Hareketli

Hareket Tarihleri

01/02/17 To 31/03/18

Geçerlilik Tarihleri

MF000010

Tur Kodu

ÖNEMLİ NOTLAR

 • İki fiyat dönemini kapsayacak olan talepleriniz ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz
 • Fiyatlarımız Mil veya diğer sebepler ile seyahat etmek isteyen misafirleri göz önünde bulundurularak uçuş hariç olarak belirtilmiştir
 • Programımız Örnek olarak hazırlanmış olup havayollarını tercih edecek olan misafirler için saatler değişiklik gösterebilir.
 • Sabah Kahvaltısı ana restoranda servis edilmektedir.
 • Otellerimizde Odaya Giriş Saati: 15:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ, Restoran, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

TUR DETAYLARI


 Fiyat ve Detaylara Tarifelerimiz Kısımından Ulaşabilirsiniz.


 • Belirtilen Otellerde 6 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Özel Araç ile Otel Transferi
 • Bali Havalimanı Karşılama ve Asistanlık Hizmeti
 • 24 Saat Türkçe Asistanlık Hizmeti
 • İstanbul Bali İstanbul İnternational Uçak bileti
 • Yurt Dışı Çıkış Pulu
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler, Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar

TUR PROGRAMI

1.GÜN: İSTANBUL – BALİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarında uçuş Saatinden 2 Saat Önce buluşuyor ve seçeceğiniz Tarifeli seferler ile Bali uçuşumuza başlıyoruz.

2.GÜN: BALI / UBUD

Gerçekleştireceğimiz Aktarmalı uçuşumuzun ardından Bali’nin Başkenti Denpasar’a varıyoruz. Havalimanı yetkilimizin Uçuş Saatinize istinaden ayarlamış olduğu Özel aracımız ile Four Seasons Sayan’a yaklaşık 1 saat sürecek transfer sonrası otele varıyor ve Check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Odalarınıza yerleşerek 6 gecelik tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

3.GÜN: BALI / UBUD

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak Four Seasons Kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler.

4.GÜN: BALI / UBUD

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak Four Seasons Kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler.

5.GÜN: BALI / UBUD / JIMBARAN

Rehberimiz ile belirleyeceğiniz saatte Four Season Jimbaran’a transferimiz için otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 1 saat 40 dakika sürecek transferimizin ardından check-in işlemlerimizi yapıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz, sahilin keyfini çıkarabilir, Ekstra Olarak Four Seasons kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler.

6.GÜN: BALI / JIMBARAN

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak Ekstra Olarak Four Seasons Kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler.

7.GÜN: BALI / JIMBARAN

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak Ekstra Olarak Four Seasons Kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler.

8.GÜN: BALI / JIMBARAN

Dileyen Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak Ekstra Olarak Four Seasons Kalitesi ile SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler. Aynı gün içerisinde belirlenen transfer saatinde sizi bekleyen Özle Aracımız ile Denpasar havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık transferimizin ardından Denpasar Havalimanına varıyor ve uçuş saatinize kadar serbest zaman veriyoruz. Seçeceğiniz Havayoluna ait Tarifeli seferler ile İstanbul Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

9.GÜN: İSTANBUL

Aktarmalı Uçuşumuz sonrasında İstanbul’a varıyor ve Turumuzu sonlandırıyoruz.

ALTERNATİF TURLAR

Maldivler 5 Gece Constance Hotels

Vietnam Kamboçya 6 Gece Paket

Sri Lanka 3-4-6 Gecelik Paket

Tokyo – Osaka 6 Gecelik Paket

© Copyright 2015 by SKY hub - Travel Without Borders