Air France Havayolları ile Kurban Bayramında 3 gece Paris Turu

Air France Havayolları Direk Uçuşu İle

Ulaşım

23/08/2018 - 26/08/2018

Tur Tarihi

MF000010

Tur Kodu

ÖNEMLİ NOTLAR

 • 3 Gece Paris konaklama.
 • Air France Havayolları’nın tarifeli seferi ile aktarmasız direk uçuş imkanı.
 • Sabah Kahvaltısı ana restoranda servis edilmektedir.
 • Otellerimizde Odaya Giriş Saati: 15:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ olarak faydalanabilir.
 • Restoran, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

TUR DETAYLARI


 Fiyat ve Detaylara Tarifelerimiz Kısımından Ulaşabilirsiniz.


 • Air France Havayolları tarifeli seferi ile IST-CDG/CDG-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Paris’te 3 gece seçilecek kategori vb. otelde konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları
 • Panoramik Paris şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Shengen Vizesi, ( 120 € )
 • Ekstra turlar
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar, mini bar ücretleri
OTELLER 2 & 3,Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat Single,Oda Farkı 0-2,Yaş 3-11,Yaş
3* Ibis Porte De
Bagnolet Hotel vb.,
Oda + Kahvaltı Konaklamalar
549 € 140 € 150 € 499 €
4* Novotel Porte
De Bagnolet vb.,
Oda + Kahvaltı Konaklamalar
599€ 220 € 150 € 549 €

TUR PROGRAMI

1.Gün: İstanbul – Paris 23 AĞUSTOS 2018

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air France Havayolları Kontuarı önünde saat  02:10’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1391 sefer sayılı uçuşu ile saat  04:15’de Paris’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 07:00’de  Paris’e iniyoruz. Bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Concorde Meydanı ve Obilisk Taşı, Opera meydanını ziyaret ediyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

2.Gün: Paris 24 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Gezimiz sonrası dünyanın tanıdığı ve Paris’in en önemli caddesi olan Champs Elysee caddesinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

 

Romantik Paris Turu: Kişi Başı|60 EUR

Akşamları Paris, gündüzleri gördüğünüzden çok daha farklıdır. Paris’in en önemli ışıklar altında geziyoruz. Öncelikle Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Paris’in önemli ören yerlerini Seine Nehri tekne gezimiz esnasında rehberimiz ile seyir zevkini yaşayabilirler. Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız.

3.Gün: Paris 25 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Unutulmaz Paris turuna ve akşam gerçekleştirilecek Lido Show Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

 

Unutulmaz Paris Turu: Kişi Başı|65 EUR

Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kütürel içerikli ve gün boyu şehrin güzelliklerini keşfedeceğimiz turumuza çıkıyoruz. Dümdüz bir ova üzerinde kurulu Paris’te, güney yönünde ufka doğru bütün güzelliği ile duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık anasörler ile ikinci kata çıkıyor ve Paris’i bu kez Eiffel Kules olmadan olarak izliyoruz. Turumuza 800 yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamli gotik mimarisini görüyoruz. St. Germain bölgesinde kısa bir serbest zamanın ardından Paris’in en önemli parfüm mağazasını ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacre Coeur Kilisesini ve 19. Y.Y.’ın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesinin daracık sokaklarında dileyen misafirlerimiz sokak ressamlarına portrlerini çizdirirken keyifli anlar yaşayarak Paris’i deneyimliyoruz.

 

Lido Turu: Kişi Başı|130 EUR

Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show’u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz.

4.Gün : Paris - İstanbul 26 AĞUSTOS 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası check-out işlemlerimizin ardından rehberimizin belirlediği saate kadar alışveriş için serbest zaman.  Rehberimiz tarafından belirlenen saatte bizleri bekleyen özel aracımız ile İstanbul uçuşumuz için havaalanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1390 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 27 Ağustos 2018 tarihinde, yerel saat ile 03:15’de İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu.

ALTERNATİF TURLAR

Maldivler 5 Gece Constance Hotels

Vietnam Kamboçya 6 Gece Paket

Sri Lanka 3-4-6 Gecelik Paket

Tokyo – Osaka 6 Gecelik Paket

© Copyright 2015 by SKY hub - Travel Without Borders