Air France Havayolları ile Sonbahar'da 7 gece Küba Turu

Air France Havayolları İle

Ulaşım

23/09/2018 - 01/10/2018

Tur Tarihi

MF000010

Tur Kodu

ÖNEMLİ NOTLAR

 • 4 Gece Havana, 1 Gece Trinidad, 2 Gece Varadero konaklamalı.
 • Havana, Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara Turları Dahil!
 • Şehir turları sırasında 3 öğle yemeği dahil!
 • Trinidad ve Varadero’da Herşey Dahil Konaklama!
 • Air France Havayolları’nın tarifeli seferi ile.
 • Sabah Kahvaltısı ana restoranda servis edilmektedir.
 • Otellerimizde Odaya Giriş Saati: 15:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ olarak faydalanabilir.
 • Restoran, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

TUR DETAYLARI


 Fiyat ve Detaylara Tarifelerimiz Kısımından Ulaşabilirsiniz.


 • Air France – KLM & Joon Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen ve benzeri otellerde Havana’da 4 gece, Trinidad’da 1 gece ve Varadero’da 2 gece olmak üzere toplamda 7 gece konaklama.
 • Havana’da oda-kahvaltı konaklama
 • Trinidad ve Varadero’da her şey dahil konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler
 • Havana panoramik şehir turu- öğle yemekli 1 kokteyl dahil
 • Trinidad panoramik şehir turu
 • Cienfuegos panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil
 • Santa Clara panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil
 • Programda belirtilen giriş ücretleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Küba vize ücreti (40 Euro)
 • Küba çıkış vergisi (25 Cuc ) – Küba’dan çıkışta yolcularımız tarafından ödenmektedir.
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Seyahat sigortası
 • Ekstra turlar
 • Programda belirtilmeyen hizmetler
 • Kişisel harcamalar
ŞEHİRLER OTELLER Tur Fiyatı,2/3 Kişilik Odada,Kişi Başı Single,Oda Farkı
Havana 5* Nacional Hotel vb. – Oda Kahvaltı 1.549 EUR 325 EUR
Trinidad 5* Trinidad del Mar Hotel vb. – Her şey dahil
Varadeor 5* Melia Marina Hotel vb. -,Her,şey dahil

TUR PROGRAMI

1.Gün ISTANBUL – PARIS - HAVANA 23 EYLÜL 2018

Atatürk Dış Hatlar gidiş terminalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere sabah 08:00 ‘de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Air France Havayollarının AF5089 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:40’da Paris’e hareket ediyoruz. 13:40’da Paris’e varışımıza istinaden alacağımız aktarma ile AF 946 sefer sayılı uçuş ile 16:10’da Havana’ya hareket ediyoruz. 20:05’de  Havana’ya varışımıza istinaden otelimize yerleşmek üzere özel otobüslerimiz ile otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve yerleşiyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.

2.Gün HAVANA 24 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğle yemekli şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında 1 Mayıs kutlamaları ile başlayıp ardından göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Devrim Meydan, Malecon Bulvarı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve Morro Kalesi bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıp turumuz sonrasında Havana Club Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Şeker kamışının roma dönüştüğü yolculuğa tanık olacağız. Havana Club Rom Müzesi ziyaretimiz ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Havana Cafe Buenavista Social Clup Show Turu’muza katılabilirler. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Havana Cafe Buenavista Social ClupShow  (95 Euro / Kişi Başı) – Akşam yemekli

3.Gün HAVANA 25 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Küba’nın neşeli, renkli sokaklarını tek başına gezebilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu’muza katılabilirler. Dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştirildiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, yerel puro çiftliklerini ve tütün tarlalarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Keyifle alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Pinar del Rio’ya hareket ediyoruz. Burada Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını yakından gözlemleyecek, kültürünü tanıyacağız. Gezeceğimiz bu fabrikalardan orijinal Küba purolarını satın alabilirsiniz. Keyifle geçireceğimiz turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklamamız Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Vinales Vadisi + Pinar del Rio Turu – öğle yemekli (95 Euro / Kişi Başı)

4.Gün HAVANA 26 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün serbest zaman. Tüm gün boyunca Küba’nın renkli sokaklarını gezebilir, Küba’nın eğlenceli insanlarının arasına karışabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Hemingway Turu’muzu gerçekleştireceğiz. Hemingway Turu’muzda Finca Vigia’ya gidecek ve ünlü Amerikalı yazar Ernest Hemingway Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Müze ziyaretimiz sonrasında Cojimar şehrinde yürüyüş yapacak ve Hemingway Anıtı’nı göreceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Hemingway Turu (70 Euro / Kişi Başı)

5.Gün HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDAD 27 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Montemar Park, Timsah Çiftliği, Indian Town’u ziyaret edeceğiz. Sonrasında yolumuza devam ederken Cienfuegos’da öğle yemekli panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cienfuegos’da göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cienfuegos Tarihi merkezi, Zırhlı Tren Parkı, Che Müze Mozelesi, Prado Promenade gibi önemli yerler bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Akşam yemeği ve gecelememiz Trinidad’daki otelimizde.

6.Gün TRINIDAD – SANTA CLARA - VARADERO 28 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Trinidad şehir turumuz için hareket ediyoruz. Trinidad; Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kenttir. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Romantizm Müzesi ve Cantero Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından Varadero’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi sırasında en çetin savaşlara maruz kalmış olan Santa Clara’yı gezeceğiz. Gezimiz sırasında Che Guevara’nın Anıt Mezarını ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından Varadero’daki otelimize varıyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Varadero’daki otelimizde.

7.Gün VARADERO 29 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman, otelin her şey dahil hizmetinden faydalanabilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Seafari Cayo Blanco Turu’na katılabilirler. Varadero’daki en popüler aktivite olan bu katamaran turunda Varadero’nun turkuaz denizinde tatlı bir yolculuğa çıkacak, tüm gün keyif ile eğlenecek ve dinleneceğiz. Gecelememiz Varadero’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Sefari Cayo Blanco Turu (110 Euro / Kişi Başı)

8.Gün VARADERO - HAVANA – AMSTERDAM 30 EYLÜL 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimiz ardından KL 724 sefer sayılı uçuşumuz ile 16:40’da  Amsterdam’a  hareket ediyoruz.

9.Gün AMSTERDAM - ISTANBUL 01 EKİM 2018

08:05’de  Amsterdam’a varıyoruz. Varışımızın ardından alacağımız aktarma ile 11:40’da Istanbul’a hareket ediyoruz. 16:00’da İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki yolculuğumuzda görüşmek dileği ile…

ALTERNATİF TURLAR

Maldivler 5 Gece Constance Hotels

Vietnam Kamboçya 6 Gece Paket

Sri Lanka 3-4-6 Gecelik Paket

Tokyo – Osaka 6 Gecelik Paket

© Copyright 2015 by SKY hub - Travel Without Borders